شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو در خطوط هوایی

اجاره خودرو در خطوط هوایی

به گفته این شرکت، مشتریان خطوط هوایی اتریش به وسیله اجاره خودرو به طیف وسیعی از تامین کنندگان اجاره اتومبیل در سراسر جهان دسترسی پیدا می کنند.اجاره ماشین یک پلت فرم اجاره اتومبیل آنلاین را به بیش از 80 خطوط هوایی بین المللی ارائه می دهد.

مایکل کانینگهام، افسر ارشد تجاری کرایه ماشین ، گفت: “درآمد اضافی یک رقیب فزاینده مهم در موفقیت تجاری است رنت ماشین و یکی از مهمترین عوامل خطوط هوایی خطوط هوایی در سراسر جهان است.” “راز باز کردن این جریان درآمد را می توان در اطلاعاتی که مشتریان با هر تراکنش تولید می کنند، پیدا کنیم و خوشحالیم که شرکای اتریش با استفاده از رنت ماشین همکاری می کنند تا از این فرصت استفاده کنند.

درآمد اضافی دیگر تنها صرفه جویی در هزینه های کم هزینه نیست – این چیزی است که از همه هواپیماها سود می برند. سوال این است که چه کسی این کار را انجام می دهد؛ این چقدر خوب است انجام می شود. “

اجاره ماشین

خطوط هوایی اتریش به مقصد 130 فرودگاه از فرودگاه بین المللی وین پرواز می کند. این بخشی از گروه لوفت هانزا و عضو اتحاد ستارگان است.
الکساندر لاینارت، مسئول مدیریت مشارکت تجارت تجارت الکترونیک اتریش، گفت: “با توجه به همکاری ما با اجاره خودرو ، مشتریان ما از گسترش قابل توجهی از ارائه خدمات اجاره اتومبیل ما بهره مند می شوند. “آنها می توانند پیشنهادات شرکت های متعدد اجاره ماشین را برای تقریبا تمامی مقصد های خطوط هوایی اتریشی آنلاین قبل از خروج آنها مقایسه کنند و به سرعت و به راحتی یک ماشین اجاره ای مناسب را از خودروهای جمع و جور به لیموزین های لوکس تهیه کنند.”

پاسخ دهید