شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودرو با همکاران ملت

اجاره  خودرو با همکاران ملت

از طریق این مشارکت بازاریابی، شرکت کرایه ماشین آغاز خواهد شد نورد از محتوای ویدئویی منحصر به فرد، به سرپرستی ملت زنده، شامل هنرمندان و گروههای موسیقی محبوب. به عنوان بخشی از هر ویدئو، موسیقی دانان خواهد داستان های شخصی، از قبیل راهنمایی سفر جاده یا توقف تور منظره مورد علاقه خود را، با توجه به شرکت به اشتراک بگذارید. فیلم خواهد شد در هر دو خواص دیجیتال متعلق به شرکت و ملت زنده منتشر شده است.

علاوه بر این، شرکت خواهد حضور خود را در 36 سالن آمفی تئاتر.

ملت زنده است و 39 متعلق به و / یا سالن باشگاه / تئاتر شرکت را داشته باشد. شرکت نیز در سراسر شبکه های دیجیتال ملت زنده است را تبلیغ کند. طرفداران خواهد شد گزینه حمل و نقل برای سفرهای جاده ای مربوط به رویداد زنده، و همچنین تبلیغات تخفیف اجاره خودرو برای سفر به زندگی کنسرت ها و رویدادهای ارائه شده است.


“تحقیقات ما به ما می گوید که موسیقی یک بخش بسیار مهمی از رنت ماشین زندگی مشتریان ما باقی مانده است، گفت:” لی بروتون، معاون رئيس جمهور، شرکت در آمریکای شمالی نام تجاری بازاریابی. “موسیقی حرکت می کند همه ما به روش های بسیار شخصی و عاطفی. از طریق همکاری با ملت زنده، ما هیجان زده به طرفداران تا کنون به آهنگ ها و هنرمندان آنها را دوست دارم نزدیک تر هستند. این ویدئو منحصر به فرد است برای رفتن به مواد برای طرفداران موسیقی، باید تماشا. ما در حال را سفرآلامو به آوردن آنها داستان های شخصی از هنرمندان مورد علاقه خود که آنها نمی توانند هر جای دیگر. ”

“ملت زنده است یک پیشینه ثابت که آن را به رانندگی طرفداران به موسیقی و هنرمندان آنها دوست نزدیک تر می آید، گفت:” راسل والاش، رئيس جمهور از رسانه ها و حمایت در ملت زنده. “از طریق روش منحصر به فرد ما را به داستان سرایی و محصولات نوآورانه، ما شرکت مشتری ارائه یک اجاره ماشین تجربه موسیقی شخصی آنها نمی خواهید به دست.”

پاسخ دهید