شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران
اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابد

اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابد

اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابد

انتظار می رود که فروش خودروهای جدید اجاره خودرو از طریق شش ماه اول سال 2017 به 2.3٪ کاهش یابد و خودروهای با کیفیت بالا با اجاره خارج از اجاره ممکن است بخشی از دلیل باشد که بر اساس کتاب Kelley Blue Book.

در پایان سال جاری، 3.6 اجاره ماشین  میلیون وسیله نقلیه اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابد خارج از اجاره به بازار، در مقایسه با 3 میلیون در سال 2016، با توجه به داده های Cox Automotive، به بازار بازگشته است. انتظار می رود تا سال 2020 تعداد خودروهای اجاره ای که به بازار بازگردانده می شود تا 4.6 میلیون افزایش یابد.

این شرکت های خارج از اجاره به بازار های مورد اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابد استفاده به عنوان مسافت پیموده شده و رنت ماشین وسایل نقلیه نسبتا جدید بازمی گردند و خریداران جایگزین مورد استفاده قرار می گیرند.

جاناتان اسمو، اقتصاددان ارشد شرکت اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابدAutomotive، گفت: “ما در حال تبدیل شدن به یک دوره” نقطه اوج “برای صنعت خودرو ایالات متحده است. “بسیاری از tailwinds که در بازار برای ثبت فروش در سال 2015 و 2016 به بازار آمد به آرامی تبدیل به سر می شود که فروش خودرو جدید در بررسی از طریق پایان دهه است.”

با نگاهی به عملکرد کرایه ماشین  تولید کنندگان مختلف، اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابددر میان بهترین مارک های این سالن قرار گرفته است. از طریق پنج ماه اول، نام تجاری بیشترین سهم بازار را در میان تمام مارک ها به دست آورده است، بدون اینکه به انگیزه های سنگین دست یابد – که اخیرا روند بسیاری از تولیدکنندگان بوده است.

 

اجاره خودرو


نیسان نیز انتظار می رود که سهم بازار را به دست آورد، به طوری که بخشی از مدل های تازه، از جمله جدید اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابدSport با هدف رقابت در بخش متداول متداول است. فروش ناوگان و هزینه های انگیزشی بیشتر بخشی از استراتژی رشد برند است.

اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابدLindland، تحلیلگر اجرایی KBB گفت: “نیسان در حال به دست آوردن سهم بازار با استفاده از انگیزه ها و خوردن تقاضای ناوگان دیگران رها شده است.” “تا زمانی که سودآوری بالا برود، هیچ دلیلی وجود ندارد که برند در نیمه دوم سال، استراتژی را تغییر دهد.”

انتظار می رود که در این سال مبارزه کنند، کرایسلر، فورد و جیپ هستند.

 

 


پیش بینی های اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 کاهش می یابدبرای فروش سالانه خودروهای جدید 17.1 میلیون دلار است که در مقایسه با سال گذشته 2.5 درصد کاهش یافته است. هرچند که نشانه کاهش است، دود همچنان معتقد است که بازار خودرو سالم است. او اشاره کرد که 17.1 میلیون سال فروش خودرو جدید، هنوز هم یکی از بهترین سال های ثبت شده در صنعت خودرو است.

پاسخ دهید