شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 در سفرآلامو

اجاره خودروهای جدید در سال های 2017 در سفرآلامو

انتظار می رود که فروش خودروهای جدید از طریق شش ماه اول سال  اجاره خودرو 2017 به 2.3٪ کاهش یابد و وسایل نقلیه خارج از اجاره با کیفیت بالا ممکن است بخشی از دلیل است که بر اساس کتاب سفرآلامو .

در پایان سال جاری، 3.6 میلیون وسیله اجاره ماشین نقلیه خارج از اجاره به بازار، در مقایسه با 3 میلیون در سال 2016، با توجه به داده های سفرآلامو ، به بازار بازگشته است. انتظار می رود تا سال 2020 تعداد خودروهای اجاره ای که به بازار بازگردانده می شود تا 4.6 میلیون افزایش یابد.

این وسایل نقلیه خارج از اجاره به بازار مورد استفاده به رنت ماشین  عنوان مسافت پیموده شده کمتری، وسایل نقلیه نسبتا جدید و ارائه جایگزین مورد استفاده قرار می گیرند.

جاناتان اسمو، اقتصاددان ارشد شرکت سفرآلامو ، گفت: کرایه ماشین “ما در حال تبدیل شدن به یک دوره” نقطه اوج “برای صنعت خودرو ایالات متحده است. “بسیاری از سفرآلامو که در بازار برای ثبت فروش در سال 2015 و 2016 به بازار آمد به آرامی تبدیل به سر می شود که فروش خودرو جدید در بررسی از طریق پایان دهه است.”

سفرآلامو ، در حال بررسی عملکرد تولید کنندگان مختلف، در میان بهترین مارک های این سال است. از طریق پنج ماه اول، نام تجاری بیشترین سهم بازار را در بین تمام مارک ها به دست آورده است، بدون آن که به انگیزه های سنگین دست یابند – که اخیرا روند بسیاری از تولیدکنندگان بوده است.

نیسان نیز انتظار می رود که سهم بازار را به دست آورد، به طوری که بخشی از مدل های تازه، از جمله جدید Rogue Sport با هدف رقابت در بخش متداول متداول است. فروش ناوگان و هزینه های انگیزشی بیشتر بخشی از استراتژی رشد برند است.

سفرآلامو تحلیلگر اجرایی سفرآلامو گفت: “نیسان در حال به دست آوردن سهم بازار با استفاده از انگیزه ها و خوردن تقاضای ناوگان دیگران رها شده است.” “تا زمانی که سودآوری بالا برود، هیچ دلیلی وجود ندارد که برند در نیمه دوم سال استراتژی را تغییر دهد.”

انتظار می رود که در سال جاری مبارزات کرایسلر، فورد و جیپ باشد.

پیش بینی های سفرآلامو برای فروش سالانه جدید خودروی 17.1 میلیون نفر است که در مقایسه با سال گذشته 2.5 درصد کاهش یافته است. اگر چه این کاهش، دود همچنان معتقد است که بازار خودرو سالم است. او اشاره کرد که 17.1 میلیون سال فروش جدید خودرویی، یکی از بهترین سالهای ثبت در صنعت خودرو است.

پاسخ دهید