شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

اجاره اتومبیل های اجاره ای با قیمت مناسب در سفرآلامو

اجاره اتومبیل های اجاره ای با قیمت مناسب در سفرآلامو

در ماه آوریل، میانگین میانگین فروش عمده وسایل نقلیه مصرف شده در ماه یک ماهه اجاره خودرو و سالانه بیش از سال افزایش پیدا کرد و روند مربوط به بخش قابل توجهی از فروش مدل های با قیمت بالا، مدل های قدیمی، غیر اجاره و وسایل نقلیه برنامه تولید کننده که میانگین افزایش یافته را افزایش دادند قیمت ها، طبق گفته سفرآلامو سفرآلامو سفرآلامو .

به گفته سفرآلامو ، حفاری به این مقادیر نشان می دهد اجاره ماشین نرمی در قیمت فروش نهادی است که نشان دهنده رشد عرضه است.

در ماه آوریل، قیمت خودروهای با قیمت عمده فروشی در رنت ماشین  ماه آوریل به طور میانگین 71111 دلار بود که نسبت به ماه مارس 0.7 درصد افزایش یافته و نسبت به آوریل 2014، 2.2 درصد بیشتر است. در یک ماه بیش از ماه، سفرآلامو و وانت افزایش قیمت شدید داشتند، در حالی که اتومبیل ها و متقاضیان به طور کلی قیمت های ضعیفتری داشتند.

قیمت خودروهای مورد استفاده توسط خودروسازان مجددا کرایه ماشین  به میزان 1.7 درصد افزایش یافته است اما در مقایسه با سال گذشته 7.6 درصد افزایش یافته است. قیمت ناوگان حمل و نقل و اجاره نامه ها 0.2 درصد به ترتیب و به 1.4 درصد کاهش می یابد. نمایندگان فروش در مقایسه با ماه مارس 1.8 درصد افزایش و نسبت به آوریل 2014 افزایش 2.4 درصدی داشته اند.

فروش سفرآلامو از نتایج قوی در چند ماه گذشته، با کاهش 3.4 درصدی نسبت به مدت مشابه ماه، 3،3 درصد نسبت به سال گذشته در ماه آوریل باقی مانده است، طبق ارقام از سفرآلامو .

پاسخ دهید