شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

آمریکا اجاره خودرو را در مکزیک را اندازی کرد

آمریکا اجاره خودرو را در مکزیک را اندازی کرد

کرایه خودرو در مکزیک

با موضوع گسترده از قیمت اجاره پایین، اجاره اتومبیل امریکا می خواهد برای دادن مشاوره به مشتریان در مورد چگونه به اجتناب از تعجب از هزینههای ناخواسته در مقابله.

“ما می خواهیم به کمک به مشتری، گفت:” کارلا سولیس، مدیر تجاری اجاره امریکا خودرو. “ما می خواهیم به مشتریان اعتماد به نفس بیشتری و دانش در مورد چگونگی فرآیند اجاره اتومبیل کار می کند.”

با توجه به سولیس، اجاره اتومبیل امریکا امیدوار است که کارگزاران، سیستم های جهانی توزیع (GDS) و آژانس های مسافرتی آنلاین (OTA) نیز با مشتریان شفاف تر می شود.

“در کانال های فروش خود ما، ما سعی می شود بسیار شفاف با فرایند رزرو، گفت:” سولیس. “و یک اکثریت مشتریان ما شادتر هستند و دوباره با ما. متاسفانه، اکثر از مشکلات بوجود می آیند که رزرو شده است از طریق کانال های فروش خارجی ساخته شده است. “

برای مشتریان، شفافیت بیشتر خواهد دانش بیشتر در صف مقابل در مورد اجاره فراهم می کند. این مزایا شامل بالا بردن سرعت روند کرایه اتومبیل در مقابله و آماده سازی مشتری جلوتر از زمان به طوری که آنها را نمی خواهد با یک لایحه بالاتر در مقابله شگفت زده کرد.

برای صنعت اجاره، منافع شامل اجتناب از استرس و رویارویی بین شرکت کرایه اتومبیل و مشتری، بالا بردن سرعت روند تحویل خودرو، افزایش رضایت مشتری، و کاهش شکایت.
با توجه به سولیس، شفافیت بیشتر می توانید به یک مشتری با داشتن اعتماد به نفس بیشتری در یک شرکت اجاره منجر شود. او احتمالا توصیه می کنند که شرکت به دیگران است.

اجاره اتومبیل امریکا قصد دارد به اشتراک گذاری این مشاوره در مورد چند تن از وب سایت های رسانه های اجتماعی خود (توییتر، فیس بوک، یوتیوب) و همچنین سایت های بررسی مانند Yelp از، مشاورین و Trustpilot.


در اینجا برخی از مشاوره است که رنت ماشین با مشتریان خود به اشتراک بگذارید باشد:

1) اگر شما به رزرو آنلاین، شرایط و ضوابط را به دقت بخوانید قبل از تایید رزرو خود را.
2) پس از ساخت رزرو اجاره اتومبیل آنلاین، چاپ کردن تمام جزئیات. سپس سند چاپ شده در اجاره شرکت در حال حاضر تا مطمئن شوید که آن را به افتخار شرایط اصلی است.
3) تماس با شرکت آژانس های مسافرتی و یا کرایه ماشین که در آن شما ساخته شده است که رزرو. بپرسید که آیا وجود خواهد داشت هر هزینه اضافی. و چک کنید اگر بیمه نامه های شخصی خود را می توان به کرایه اتومبیل استفاده می شود.
4) اگر اجاره مکزیک، شما نیاز به بیمه مکزیکی. اگر وسیله نقلیه اجاره ماشین را در یک تصادف درگیر، رانندگان بیمه ممکن است دستگیر و برگزار شد تا از هر گونه آسیب برای پرداخت می شود.
5) سطح چشم پوشی برخورد آسیب و محافظت در برابر سرقت افراط را بررسی کنید. اگر آنها بالا است، آن را به ارزش خریدن بیمه صفر اضافی می باشد.
6) هنگامی که شما انتخاب کنید تا ماشین، عامل اجاره آن را با شما خواهد بازرسی و علامت هر گونه آسیب قبلی است. مطمئن باشید که به چراغهای جلو و برف پاک کن نیز بررسی کنید. همچنین بررسی کنید تا مطمئن شوید که یک لاستیک زاپاس و جک در کامیون وجود دارد.

سفر آلامو آسوده برانید

پاسخ دهید