شركت توسعه تجارت ايرسا ايرانيان با نام تجاري آلامو و شماره ثبت ٥١٠٤٤

اجاره ماشین در تهران

رنت ماشین در تهران

آلامو یک میلیون عضو دارد

آلامو یک میلیون عضو دارد

آلامو اعلام کرده است که بیش از میلیون نقطه عطف با عملیات در بیش از 500 شهرستانها و شهرها در هشت کشور در سراسر جهان است.

به گفته شرکت، در نتیجه عضویت جهانی پیک پیک در هشت کشور، بیش از 413،000 وسیله نقلیه در خیابان های شهر نیستند، که به طور قابل توجهی کاهش چالش های احتمالی تراکم و پارکینگ را در بیش از 500 شهر و شهر که کرایه ماشین در آن فعالیت می کند، کاهش می دهد.

اندرو دلی، معاون بازاریابی اجاره ماشین ، گفت: “برای 16 سال گذشته، دیدگاه دنیای خودرویی که رنت ماشین به چشم می خورد، جایی است که ماشین های فروشندگان بیش از صاحبان خودرو هستند.” “در حالی که ما خوشحالیم که به لحاظ لحظه ای که میلیون ها نفر را تجربه کرده اید، زیپارک موفقیت این گروه را تحت تاثیر قرار می دهد که جامعه ما یک میلیون عضو در جهان داشته است. با اتومبیل های کمتری در جاده ها، شهرها می توانند فضای سبز بیشتری بسازند، پارکینگ را کاهش دهند چالش های احتمالی، و به طور کلی اجاره خودرو ایجاد مکان بهتر برای زندگی است. ”

در طی چند سال گذشته، اجاره اتومبیل به یک شبکه گسترده تر از نقاط مختلف در سراسر جهان گسترش یافته است، گزینه های خدمات یک طرفه و بین شهر را در بازارهای انتخابی راه اندازی کرده است، یک فرایند پیوستن و رانندگی برای اعضا ایجاد شده و یک کرایه ماشین جدید به گفته این شرکت، این مدل سقوط مدل ماشین های شناور شناور است.

پاسخ دهید